Поліція Києва відкрила провадження за фактом викрадення працівника телеканалу

21 Лютого 2016, 19:27

Столична поліція розпочала розслідування за фактом перешкоджання професійній діяльності та викрадення працівника телеканалу. Про це інформує відділ комунікації Головного управління Національної поліції у місті Києві.

Із відповідною заявою до правоохоронців звернувся постраждалий.

«Зі слів потерпілого, під час підготовки сюжету та спроби запису інтерв’ю невідомі особи перешкоджали йому, потім примусово посадили в автомобіль, а через деякий час відпустили», – йдеться у повідомленні.

Поліція розпочала кримінальні провадження за двома статтями Кримінального кодексу України: ст. 171 (Перешкоджання законній професійній діяльності журналіста) та ст. 146 (Незаконне позбавлення волі або викрадення людини). Зусилля правоохоронців спрямовані на встановлення та затримання осіб, причетних до вчинення цих правопорушень.

Як повідомлялося, у Києві поліція затримала нападника на офіс одного з телеканалів. Напад стався у ніч на 21 лютого на четвертому поверсі будівлі, яка належить акціонерному товариству, на вул. Мельникова у Шевченківському районі. Більше десятка молодиків у камуфльованій формі та балаклавах пошкодили майно та викрали комп’ютерну техніку.