Поліція Донеччини повідомила про конфлікт зі стріляниною на блокпосту біля Костянтинівки

15 Березня 2017, 20:05

На блокпосту біля Костянтинівки правоохоронці були змушені зробити кілька пострілів в повітря, щоб припинити провокації активістів блокади Донбасу. Про це повідомили в прес-службі Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Згідно з повідомленням, 15 березня близько 16:30 поліція зупинила на цьому блокпосту для перевірки автоколону у складі близько 50 осіб на чолі з народним депутатом Тарасом Пастухом. Однак частина громадян відмовилась проходити перевірку та здійснила спробу силового прориву крізь блокпост. Ці громадяни відсунули огороджувальні плити та намагалися прибрати службовий автомобіль, який обмежував рух на блокпості. Причому вони нецензурно висловлювалися на адресу поліцейських та перешкоджали виконанню службових обов’язків.

Також один із активістів розпилив газ із балончика в обличчя поліцейському, внаслідок чого той отримав опіки очей та був доставлений до лікарні.

Повідомляється, що правоохоронці попередили про заборону наближатися до стратегічного об’єкту на визначену відстань та право використання зброї згідно Закону «Про Національну поліцію». Оскільки громадяни не відреагували на їхні слова, працівники поліції були змушені зробити кілька попереджувальних пострілів у повітря.

Поліція також опублікувала відео з місця події.

Нагадаємо, ввечері 14 березня у поліції повідомили, що на блокпосту біля Слов'янська виник конфлікт через відмову групи озброєних осіб, серед яких був народний депутат Володимир Парасюк, проходити стандартну перевірку. Під час конфлікту постраждали семеро працівників поліції, було відкрите кримінальне провадження за ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу України. За словами помічниці Парасюка Ірини Голуб, постраждалі є також серед прихильників блокади. Згодом колону автомобілів із цими ж людьми затримали біля Краматорська, оскільки вони не реагували на вимогу зупинитися, за кілька годин їх відпустили.