Поліції у Краматорську здалися двоє бойовиків “ДНР”

16 Липня 2019, 10:24

У Краматорську до відділу поліції прийшли двоє чоловіків, які повідомили, що у травні 2014 року, піддавшись пропаганді, перебували у лавах терористичної організації "ДНР". Про це у понеділок, 15 липня, повідомила прес-служба Краматорського відділу поліції Донецької області.

 

Як зазначається, обидва місцеві мешканці 1975 та 1979 років народження незаконно здійснювали контрольно-пропускний режим в районі Станкострою у місті Краматорськ.

 

"До їх обов’язків входили огляд автотранспорту та перевірка документів у водіїв та пасажирів. У якості оплати – копійки та продукти харчування", – повідомили в поліції.

 

Після звільнення Краматорська колишні найманці приховували інформацію про свою роботу на терористів.

 

Щодо учасників незаконного збройного формування розпочато досудове розслідування за ч. 2 ст. 260 Кримінального кодексу України (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань).

 

Якщо буде доведено, що під час перебування в НЗФ вони не скоювали тяжких злочинів, їх буде звільнено від кримінальної відповідальності.

 

Як повідомлялося, контррозвідники Служби безпеки України, залучені до операції Об’єднаних сил, затримали у Донецькій області бойовика терористичної організації "ДНР".