«Все залежатиме від того, який буде вихід з кризи і взагалі нинішньої ситуації. Якщо влада збережеться і відновлятиме свої позиції, то він (Попов. – Ред.) може знову опинитися на держслужбі. Однак, вже не в ранзі голови КМДА. Пік його кар’єри – позаду, але це не означає кінець його кар’єри. Водночас, людина, яка лобіювала його в крісло глави КМДА вже також не на посаді», – зауважує Карасьов.
«Навряд чи він повернеться в КМДА. Однак зрозуміло, ще вже не зможе працювати на вищих посадах в міністерствах. Водночас його можуть призначити головою області», – додав він.
Політолог порівнює ситуацію з грою в карти: «Це ігри в карти. Такі посадовці ще можуть бути в грі, але козирними вже не будуть ніколи».
Разом з тим, політолог прогнозує, що справу про розгін Євромайдану навряд чи об’єктивно розслідуватимуть.
«Ця справа – «темна», і вона несе в собі великий елемент інтриги і політичної кон’юнктури. Тому розраховувати на те, що ця справа незаангажовано буде розслідувана з будь-якої сторони також не доводиться», – додав він.
Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 7 лютого амністував колишнього голову КМДА Олександра Попова і заступника секретаря РНБО Володимира Сівковича у справі про розгін Євромайдану, з них знято звинувачення. Разом з ними під закон про амністію потрапив і Валерій Коряк.
Вночі 30 листопада співробітники спецпідрозділу "Беркут" жорстко розігнали учасників Євромайдану, після чого в Україні спалахнули масові протести.