Політдиректори МЗС «нормандської четвірки» зустрінуться у вересні

30 Серпня 2018, 16:41

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив, що країни "нормандської четвірки" (Франція, Німеччина, Україна, Росія) планують зустріч на рівні політичних директорів у другій половині вересня. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" у четвер, 30 серпня. 

 

"Я з ним (міністром закордонних справ Франції Жан-Івом Ле Дріаном – ред.) найближчим часом говоритиму і з Гайком (глава МЗС Німеччини Гайко Маас – ред.), тому що ми плануємо зустріч політичних директорів щодо миротворців найімовірніше в другій половині вересня", – сказав міністр.

 

Клімкін, коментуючи заяву глави МЗС Франції про те, що розміщення миротворчої місії на Донбасі буде передчасним без наявності політичної волі на місцях, зазначив, що розміщенню миротворців перешкоджає насамперед Росія.

 

"Він сказав, що зараз ми, на жаль, не можемо нормальну місію розмістити, оскільки Росія цьому послідовно перешкоджає. Він не говорив, що це передчасно або це не працює", – роз'яснив міністр.

 

Нагадаємо, 26 липня у  Берліні відбулася зустріч політичних директорів Міністерств закордонних справ країн «нормандської четвірки», під час якої представники чотирьох сторін обговорили майбутню миротворчу місію Організації Об’єднаних Націй на Донбасі.