Поети і барди збираються на «Відкриті небеса»

24 Червня 2010, 18:00

26 червня на березі Дніпра в Гідропарку, в таверні «Очеретяний кіт» зберуться поети, барди та небайдужі до співаного слова на фестивалі «Відкриті небеса».

Учасниця фестивалю журналістка та поетеса Наталя Позняк розповіла, що на фестивалі цього разу виступатимуть барди Едуард Драч, Грицько Лук’яненко, Неля Франчук, Володимир Самайда, Костик Ігнатчук. Із поетів – це будуть Оксана Яблонська та угруповання «Севама».

«Якщо простіше, то фестиваль «Відкриті небеса» збирає коло ентузіастів, серед яких передусім – журналіст Микола Підгорний та бард Едуард Драч, –. –  Вони вже років 5 розкручують поетичне слово та авторську пісню в Києві, заповзялися організувати фестиваль на голому місці: кинули клич серед поетів, залучили кількох виконавців і вийшла досить цікава імпреза на Старокиївській горі 4 роки тому просто неба. Зараз вирішили все реанімувати, залишивши той самий принцип: вільний мікрофон, вільне слово, вільне спілкування без гонорарів і вступних внесків», – розповіла Позняк.

Тоді основним було прагнення зібрати товариство київських поетів і бардів. Рядки із маніфесту першого фестивалю, за словами Едуарда Драча, актуальні і сьогодні: «Нас не зупиняє те, що на проведення фестивалю немає коштів, немає приміщення – все це речі бажані, але не обов‘язкові. Чисте небо, свіже повітря, тиша – що ще потрібно для молодих талантів, щоб бути щасливими на власноруч організованому святі творчості?»

Молодим талантам організатори фестивалю київське обєднання «Співана поезія» пропонують подавати свої заявки на участь і приходити вчасно. Збір на «Відкриті небеса» розпочнеться о 18:00, а завершиться нічними співами біля фестивального вогнища.