У суботу, 28 квітня, Київський районний суд Харкова почав розгляд справи відносно екс-прем'єра Юлії Тимошенко щодо діяльності корпорації «Єдині Енергетичні системи України». У залі засідань були присутні 4 захисники екс-прем'єра та 4 державних обвинувача. Підсудну не привезли. Під час засідання суддя Костянтин Садовський розглянув заяву, яка надійшла від Тимошенко, де екс-прем'єр підкреслила, що не може бути присутня в суді. Як сторона обвинувачення, так і сторона захисту погодилися з тим, що розглядати справу за відсутності Тимошенко неможливо. Відтак, було оголошено перерву до 21 травня.
Водночас, біля будівлі суду, незважаючи на судову заборону на проведення масових акцій, відбувалися мітинги прихильників і противників Тимошенко. За підрахунками кореспондента Тижня,участь у мітингах взяло більше тисячі осіб з кожної сторони.
Згодом прес-служба «Батьківщини» повідомила про побиття одного зі своїх депутатів біля будівлі суду. БЮТівці зазначають, що присутні під час інциденту працівники міліції відмовилася фіксувати побиття і затримувати нападників.
Лікарі берлінської клініки Charité назвали діагноз екс-прем'єра Юлії Тимошенко – хронічна грижа міжхребцевого диска. Експерти також виключили будь-яку симуляцію симптомів з боку Тимошенко, і заявили про те, що її успішне лікування неможливе в Україні, де клініки не мають необхідного оснащенням і методики.
У свою чергу, Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило заяву, де заперечує діагноз німецьких лікарів. Вітчизняні експерти наголошують, що слова німецьких колег не відповідають рішенням Міжнародної медичної комісії, засідання якої відбулося 7 березня.
Президент України Віктор Янукович у суботу, 28 квітня, заявив, що місцева влада виділить 2 млн грн винагороди тим, хто допоможе знайти організаторів вибухів у Дніпропетровську. Про це він сказав журналістам, говорячи про підсумки засідання координаційної ради, створеної після вибухів 27 квітня.
За останніми даними у лікарнях Дніпропетровська залишаються 18 пацієнтів, які постраждали від вибухів у п'ятницю. Загалом же внаслідок чотирьох вибухів постраждало 30 осіб, серед яких – 10 дітей. Для допомоги постраждалим уряд виділ ив 1,5 млн грн з резервного фонду. Наголошується, що жертв вибухів мають лікувати безкоштовно, а дітей повинні оздоровлювати у МДЦ «Артек».
Та в суботу, 28 квітня, Нідерландська енергетична компанія (NLE) вибачилася за антиукраїнський рекламний ролик. Компанія підкреслює, що скандальне відео було задумане як жарт і не мало на меті ображати «окремих осіб чи нації».
«NLE приносить свої щирі вибачення всім, кого образила реклама у зв’язку з вищезгаданими непорозуміннями. NLE, як справжнє нідерландське підприємство, є великим фанатом нідерландської збірної… Ми закликаємо нідерландців бути присутніми на стадіоні в Україні, щоб підтримати нашу команду», – йдеться у повідомленні.