Події 25 листопада: мітинг футбольних фанатів у Києві та вибори в іспанській Каталонії

Акценти
25 Листопада 2012, 23:58

Сьогодні більше 3 тисяч людей, в основному футбольних уболівальників клубу "Динамо", провели мітинг під Лук'янівським СІЗО на підтримку Дмитра та Сергія Павличенко, які на думку мітингувальників, несправедливо засуджені за вбивство судді Шевченківського районного суду Сергія Зубкова.

Президент України Віктор Янукович   прибув з офіційним візитом до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Стало відомо, що на майданчику об'єкта «Укриття» Чорнобильської АЕС виконаний перший підйом на 22 м східної частини арки нового укриття.

У Росії поліція Челябінської області 25 листопада закрила в'їзд у місто Копєйск через бунт у виправній колонії №6.

В центрі Афін у ніч проти 25 листопада невідомі закидали пляшками із запальною сумішшю роту поліцейського спецназу.

У будівлі держдепартаменту США сталася пожежа, внаслідок якої три людини отримали опіки різного ступеня тяжкості.

У Єгипті міністр юстиції Ахмед Мекки взяв на себе роль посередника у вирішенні конфлікту, що виник між президентом країни Мохамедом Мурсі та опозицією та представниками судової системи країни. Разом з тим поряд Каїру  тривають зіткнення між прихильниками і противниками президента. Місцеві ЗМІ повідомляють про загибель підлітка та дестяки постраждалих.

В Іспанії 5,4 мільйони каталонців, що мають право голосу, обирали місцевий парламент на дострокових виборах. Фаворитами виборів називають каталонську націоналістичну коаліцію "Конвергенція і Союз" (CiU) , яка виступає за незалежність регіону.

Сьогодні ж баскське сепаратистське угруповання ETA, яке діє на північному заході Іспанії і південному заході Франції, історичних землях народу басків, заявило, що готове до переговорів із урядами обох країн про своє роззброєння і остаточне припинення бойових дій.

Позначки:
89