Події 17 листопада: Революційний комітет у Черкасах та ДТП в Єгипті

Акценти
18 Листопада 2012, 00:59

У Черкасах сьогодні члени політичних партій ВО "Батьківщина", УДАР та ВО "Свобода", а також представники громадських організацій, створили Революційний комітет захисту голосів виборіців.

Президент Віктор Янукович доручив уряду переглянути розміри академічних стипендій та встановити обгрунтовану різницю між звичайною академічною стипендією та її підвищеним розміром.

У Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що розробили та направили до ВР законопроект, за яким кожен українець зможе стати донором органів після своєї смерті, якщо не встигне написати відмову від цього.  

Державна податкова служба вважає необхідним введення загального декларування доходів громадян. Разом з тим столична податкова заявила, що не причетна до перевірки  у  кінокомпанії «Кінотур», що відбулась напередодні.

Міністерство закордонних справ рекомендує українцям утриматися від поїздок в Ізраїль і сектор Газа через складну ситуацію з безпекою в регіоні.

Зокрема, сьогодні ізраїльська авіація розбомбила комплекс будівель ісламістського уряду сектора Газа і головного штабу місцевої поліції, атакувавши ще двісті цілей по всьому палестинському анклаву

У Єгипті  шкільнийавтобус  зіткнувся з поїздом на залізничному переїзді. В автобусі перебувало близько 60 школярів, вік більшості з них не перевищував 6 років.

Міністр транспорту Єгипту взяв на себе відповідальність за трагедію і направив на ім'я президента Мухаммеда Мурсі прохання про відставку.  У відставку пішов також глава Єгипетської залізничної організації.

В Азербайджані арештували близько 30 активістів опозиції, які намагалися влаштувати акцію протесту в Баку з вимогою відставки президента і розпуску парламенту.

У містах Франції  пройшли багатотисячні акції протесту проти підготованого урядом законопроекту, який легалізує одностатеві шлюби та дозволяє таким родинам усиновлювати дітей.

У столиці Іспанії попри дощ до восьми тисяч поліцейських вийшли на акцію протесту проти скорочення заробітної плати на 5% і скасування щорічної різдвяної премії.

Сполучені Штати Америки заявили, що приєднуються до народу України і українців у всьому світі, які вшановують пам’ять жертв Голодомору.

МЗС Росії відповів на прийняття палатою представників конгресу США "закону Магнітського", назвавши його  зухвало недружнім і провокаційним випадом.

Позначки:
90