У неділю, 13 травня, український прем’єр-міністр Микола Азаров в інтерв’ю Euronews сказав, що в Україні відсутні політичні репресії. Таку заяву політик зробив у відповідь на слова німецького канцлера Анґели Меркель про диктатуру в Україні. "Досить прожити в Україну хоча б кілька днів, можна більше, щоб переконатися, що ніякої диктатури в Україні не існує і ніяких політичних репресій в Україні не проводиться. У нас абсолютно вільно діють демократичні партії, вони представлені в парламенті… У нас свобода вираження думок, рішень», – сказав Азаров, зазначивши, що висловлювання німецького канцлера «не сприяють зміцненню відносин між Німеччиною та Україною».
Тим часом у Росії відомі письменники влаштували акцію під назвою «Контрольна прогулянка». Діячі культури ставили собі за мету перевірити, чи й досі можна безперешкодно гуляти московськими вулицями. Акція пройшла в спокійній обстановці – учасники ходи зупинялися і аплодували літераторам, фотографували їх. Письменники, у свою чергу, відповідали на запитання і роздавали автографи. Міліція людей не розганяла. За оцінками правоохоронців, на акцію прийшли приблизно 2 тисячі людей. Водночас, за оцінками журналістів, до «Контрольної прогулянки» долучилося майже 15 тисяч осіб.
У ніч проти неділі, в столиці Грузії, Тбілісі, масово евакуювали людей через повінь, яка почалася в наслідок тривалих злив. За офіційною інформацією, загинуло троє жінок та двоє дітей, принаймні 30 людей звернулися за медичною допомогою. Президент Грузії Міхаіл Саакашвілі відвідав постраждалий район та озвучив намір в майбутньому ліквідувати всі будівлі барачного типу в столиці Грузії.
13 травня військові та рятувальники в Індонезії дісталися уламків літака "Superjet 100", що розбився в горах країни 9 травня. Місцева преса повідомляє, що спецназ виявив двигун лайнера і його шасі – вони практично не пошкоджені. Між тим, фюзеляж повітряного судна знаходиться під товщею зсуву. На місці аварії також було знайдено тіла 10 загиблих в авіакатастрофі. Наразі пошукова операція триває.
Тим часом у Греції домовилися про створення нового коаліційного уряду. Угоду між політичними партіями підписали після екстрених переговорів, організованих президентом країни. Учасник наради, лідер ліворадикальної коаліції «Сіріза» Алексіс Ціпрас, повідомив, що новий уряд працюватиме впродовж двох років. Основними силами в коаліції стануть "Нова демократія" (консервативна партія) і рух ПАСОК (соціалісти). Третій учасник – партія "Демократичні ліві". Всі три партії згодні прийняти фінансову допомогу Євросоюзу і МВФ в обмін на жорстке урізання видатків бюджету. Водночас керівництво "Демократичних лівих" в неділю заявило, що їхня партія не давала згоду на участь в коаліції, а заяву Алексіса Ціпраса представники партії назвали брехнею.