10 березня стало відомо, що в столиці Угорщини, Будапешті, на площі Шевченка поклали вінки до пам'ятника Кобзареві з нагоди 199-ї річниці від дня його народження. У церемонії, що відбулася вперше, взяли участь посол України Юрій Мушка та голова Державного самоврядування українців Угорщини Ярослава Хортяні та автор монумента Іван Микитюк.
Посол України в Угорщині зазначив, що нині розпочинається підготовка до відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка, «що стане знаковою подією і для закордонних українців».
Як відомо, із 23 по 26 березня в Угорщині, зокрема у Будапешті, Варпалоті, Комаромі і Сегеді, планують провести Шевченківські дні.
10 березня у Львові з нагоди Дня Гімну України львів'яни та гості міста зібралися на площі Ринок і виконали державний гімн. Гімн виконували під супроводом соліста хору Львівської національної академії ім. М. Лисенка та муніципального чоловічого хору «Гомін» Назара Тацишина. Участь в акції взяли приблизно дві тисячі людей.
На площі перед входом до Ратуші розгорнули кількаметровий жовто-блакитний прапор, який тримала молодь.
У Баку в неділю відбулася опозиційна акція проти загибелі солдатів в азербайджанській армії. За даними опозиційної газети "Азадлиг", поліція затримала більше сотні демонстрантів, 96 з яких незабаром відпустили.
За непідтвердженими даними у мітингу брало участь від 500 до 1000 демонстрантів, для розгону яких правоохоронці застосовували водомети і гумові кулі. Приводом для акції протесту стала загибель рядових Джейхун Губадова і Сеймура Аллахвердиєва, що померли в розташуванні військових частин, відповідно, 7 січня і 28 лютого. Всього, за даними ЗМІ, за останні два місяці стало відомо про загибель 15 солдатів.
Та 10 березня загальний національний конгрес (парламент) Лівії ухвалив рішення про призупинення засідань у зв'язку із замахом на голову парламенту Мухаммеда аль-Магаріфа. Зазначаєтсья, що парламент призупинив роботу доти, "доки не буде гарантій, що інцидент не повториться".
Автомобіль аль-Магаріфа був обстріляний невідомими в південному передмісті Тріполі на початку цього тижня. Інцидент стався, коли автомобіль від'їжджав з місця проведення конгресу, біля якого зібралися десятки демонстрантів. Вони вимагали прийняти закон, що забороняє колишнім функціонерам поваленого 17 лютого 2011 режиму Муамара Каддафі брати участь в політичному житті країни.
Між тим, сам аль-Магаріф заявив, що рішення припинити роботу конгресу пов'язано також з тим, що у нього немає відповідного приміщення для проведення засідань. Він також закликав лівійців висловлювати свої вимоги законними методами, а не вдаватися до насильства.