В Брюселі в ненасильницькій акції "NATO game over ", ініційованій бельгійськими пацифістськими організаціями Vredesactie і Action pour la Paix, взяли участь близько півсотні активістів. Учасники спробували перелізти через огорожу і повісити замки на дверях головного офісу, проте їм перешкодили посилені наряди поліції.
"Цією акцією ми хочемо надіслати лідерам країн НАТО, які зберуться на саміт альянсу 20-21 травня в Чикаго сигнал:" Ми не хочемо протиракетної оборони, ми не хочемо солдат НАТО в Лівії або Афганістані, і ми не хочемо небезпечну, марну й незаконну ядерну зброю", – сказав представник організаторів акції.
У М'янмі на парламентських виборах, за попередніми даними, перемогла опозиційна партія нобелівської лауреатки Аун Сан Су Чжі. Аналітики розглядають проміжні вибори у М'янмі як важливий крок процесу демократизації одного з найбільш закритих суспільств світу.
На думку політичного аналітика Манґ Вунта, у разі перемоги нобелівської лауреатки Аунг Сан Су Джі та інших опозиціонерів, змінитися динаміка в органах влади. «Аунг Сан Су Джі представляє громадську думку. Тож вона висловлюватиме інтереси народу в парламенті», – зазначив Манґ Вунт.
В Туреччині понад 60 представників країн провели зустріч, на якій обговорювали шляхи посилення тиску на уряд Сирії та допомоги опозиції. Росія і Китай відмовилися від участі в зустрічі.
«Друзі Сирії» закликали президента Сирії Башара Асада встановити терміни втілення в життя плану з врегулювання конфлікту в цій країні, запропонованого спеціальним послом ООН і Ліги арабських держав Кофі Ананном, та звернулись до сирійських військовослужбовців закликом не коритися наказам сирійського президента відкривати вогонь по цивільним особам.
Саудівська Аравія і ще кілька країн Перської затоки повідомили про створення фонду, з якого буде виплачуватися зарплата бійцям Вільної сирійської армії і колишнім військовослужбовцям, які перейшли на бік опозиції.
В Україні, хакери зламали автомобільний сайт auto.ria.ua , який відвідувало 3 млн. користувачів.
«Як тільки користувачі поскаржилися нам, що вони проплатили гроші за неіснуючі автомобілі, виставлені на продаж на нашому сайті, ми відразу ж розіслали попереджувальні листи, а також розмістили інформацію про діючі схеми інтернет-шахрайства, почали видаляти підозрілі оголошення», – розповів технічний директор сайту Олег Черній.
Він зазначив, що шахраї розміщували, в основному, безкоштовні оголошення з дуже заниженою ціною, нижче середньоринкової на автомобілі. Зв'язок з покупцем відбувався по електронній пошті. Користувачів сайту шахраї просили перерахувати повну або часткову вартість автомобіля грошовим переказом.
Наразі цим питанням опікується відділ боротьби з кіберзлочинністю.