Податкова Києва заявляє, що не має відношення до обшуку в офісі кінокомпанії

Акценти
17 Листопада 2012, 13:49

Податкова служба наголошує, що жодного працівника податкових органів до вищезазначеного обшуку не залучалося. А використання захисних масок працівниками податкової міліції було заборонено ще на початку 2012 року.

"Поширена інформація в ЗМІ стосовно неправомірних дій податкової не має ніякого підґрунтя, а заява директора компанії «Кінотур» Андрія Сергієнка, фінансового директора Раїси Вишневської та юриста Дарії Куринської, які начебто викликані податковою на допит до прокуратури не відповідає дійсності та чинному законодавству", – наголошується у повідомленні.

ДПС у м. Києві просить компанію «Кінотур» дати публічне спростування.

Як повідомлялося, 16 листопада до офісу компанії "Кінотур", яка надає послуги з пост-продакшну, увірвалися озброєні люди у масках. У приміщенні провели обшук, під час якого вхід до офісу охороняли двоє чоловіків, озброєні автоматами, і з написом на одязі "Міліція". В будівлі, окрім працівників компанії, пербували французькі гості та українські кінематографісти і чиновники. Зокрема, Серж Аведікян, продюсер Олена Фетісова та голова Держкіно України Катерина Копилова, які приїхали в "Кінотур" на пробний перегляд матеріалів фільму "Параджанов". Працівників кінокомпанії не випускали з будівлі.

За словами керівника компанії "Кінотур" Андрія Сергієнка працівники прокуратури вилучили бухгалтерську документацію, а також програмне забезпечення. Також він підтвердив, що він та другий керівник, Раїса Вишневська, завтра йдуть на допит у Генеральну прокуратуру України.

90