Податківці переконують, що чоловіка опозиціонерки “перевіряли” через несплату податків

Акценти
13 Листопада 2012, 19:25

"Податкова служба наголошує, що жодного працівника фізичного захисту податкової міліції до обшуку не залучалося. Заяви окремих політиків щодо використання працівниками податкової служби масок під час проведення слідчих дій не відповідають дійсності", – зауважили в податковій.

В ДПС повідомили, що у провадженні слідчого управління перебуває кримінальна справа, порушена за фактом підробки статутних документів при створенні ТОВ "Phoenix Capital".

За словами податківців, підставою для порушення кримінальної справи став результат перевірки вказаного підприємства з питань дотримання вимог податкового законодавства.

Податківці стверджують, що згідно перевірки встановлено, що "операції з купівлі-продажу цінних паперів з компанією-нерезидентом (Республіка Кіпр), яка зареєстрована на "підставних осіб" та має ознаки "фіктивності"; фінансові маніпуляції з цінними паперами та несплата податків у розмірі понад 4 мільйони гривень".

Податківці підкреслюють, що усі слідчі дії стосовно "Phoenix Capital" пов’язані із адміністративно-господарською діяльністю підприємства і не мають жодного політичного підґрунтя.

Нагадаємо, раніше депутат Оробець заявила, що до офісу компанії "Phoenix Capital", головою ради директорів якої є чоловік депутата, увірвалися невідомі у масках. Згодом вона повідомила, що їй на мобільний зателефонували з прихованого номера з пропозицією "вирішити питання шляхом політичних переговорів".

89