Податківці ліквідували конвертцентр, який “відмив” понад 240 млн грн фірмам із Києва та Донбасу

25 Серпня 2016, 16:59

У Київській області правоохоронці викрили міжрегіональний конвертаційний центр, який протягом 2015-2016 років "відмив" понад 240 млн грн. Про це повідомила прес-служба Генпрокуратури.

Зазначається, що конвертцентр надавав послуги підприємствам реального сектору економіки приватної та державної форм власності м. Києва, Київської, Луганської та Донецької областей України з формування незаконного податкового кредиту та незаконного переведення безготівкових коштів у готівку.

Правоохоронці провели обшуки в офісах та за адресами проживання організаторів, вилучили 300 тис грн, 12 печаток, комп’ютерну техніку, бухгалтерську документацію, наклали арешти на 40 розрахункових рахунків 11 транзитно-конвертаційних підприємств, відкритих у 9 банківських установах.

За цим фактом відкрили провадження за  ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 205, ч. 5 ст. 191 КК України (фіктивне підприємництво вчинене за попередньою змовою групою осіб; привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем організованою групою осіб або в особливо великому розмірі).

Нагадаємо, раніше у Києві ліквідували конвертцентр із обігом понад 500 млн гривень, а на Донеччині викрили конверцентр, який відмивав державні кошти і співпрацював із "ДНР".