Подарунок до Різдва. Німецький готель передав українським лікарням меблі

25 Грудня 2017, 16:29

Подружжя власників готелю із західнонімецького Герфорда вирішило зробити подарунок українським лікарням перед Різдвом. Про це пише Deutsche Welle.

Зазначається, що готель у західнонімецькому Герфорді, федеральна земля Північний Рейн-Вестфалія, закрився після 23 років діяльності.

Власники закладу, подружжя Гайке та Кай Польманн (Heike, Kai Pohlmann) вирішили передати інвентар готелю двом українським шпиталям, де лікують постраждалих від бойових дій на Донбасі. В організації транспортування допомагало об'єднання Brückenschlag Ukraine ("Наведення мостів з Україною"). 

"Ми прожили непростий (для бізнесу. – Ред.) рік, але отримали значну підтримку наших клієнтів. Тому хотіли б також зробити щось значуще, тож подумали про допомогу Україні. Меблів нам не шкода, а от за гостями сумуватимемо", – каже Гайке Польманн. Нерухомість подружжя втратило у суперечці із банком після проведення примусового аукціону.

Подарунок від Польманнів вантажівкою вже відправили до України: це 130 стільців, 60 столів, 50 ліжок та матрасів, 40 шаф, а також білизна та промислові пральні машини. Елегантні меблі, придбані готелем 1997 року, досі перебувають у чудовому стані. Розбирати та пакувати їх допомагали п’ятеро українців.

"Це буде чудовий подарунок під ялинку", – зазначив представник об'єднання Brückenschlag Ukraine Карл-Германн Кроґ (Karl-Hermann Krog).

Нагадаємо, Україна увійшла до топ-20 країн з найгіршим доступом до гуманітарної допомоги.