Початок продажу нового компактного гібрида Lexus CT 200h

3 Березня 2011, 18:03

 

Силова установка Lexus Hybrid Drive цього елегантного 5-дверного Lexus забезпечує доволі низькі показники викидів CO2 – всього 94 г/км й витрати палива 4,1 л на 100 км містом. В режимі EV (електромобіль) новий CT 200h скромно підтверджує своє екологічне лідерство, позаяк їде майже безшумно, з нульовими витратами палива й із нульовими викидами в атмосферу.

Новий повногібридний компактний CT 200h в Україні наявний у чотирьох комплектаціях: Comfort, Executive, Executive+Navi и Luxury. Вартість становить від €32 570 за автівку доброї комплектації.

CT 200h має гібридний привід другого покоління, який поєднує 1,8-літровий бензиновий двигун, що працює за циклом Аткінсона, та високопродуктивний електромотор і сучасну компактну батарею. Джерела енергії нового CT 200h бездоганно працюють разом, забезпечуючи потужність 136 к. с. За кермом цього повногібридного авто водій отримує насолоду від чіткої динаміки руху водночас зі швидким та поступовим прискоренням.

Маючи елегантно подовжену лінію даху та надсучасний дизайн, що оптимізує аеродинаміку автівки, CT 200h демонструє останні досягнення філософії дизайну L-finesse. Авто динамічне, ним легко й зручно керувати, а салон вражає якістю оздоблення, комфортом і високими технологіями.

Розкішний салон нового CT 200h викликає відчуття повної гармонії спокійного інтер’єру та сучасного обладнання, які створюють неймовірно вишуканий простір. Спортивні передні крісла забезпечують добру бокову підтримку на поворотах, а продуманий дизайн спинок надає більшого простору для ніг пасажирам на задніх сидіннях. Все – від обтягнутого шкірою керма до приємних на дотик елементів, декорованих шкірою, довершені деталі з металічним оздобленням – свідчить про якість. Звукоізоляційні матеріали гарантують відсутність шуму, що не може залишитися непоміченим.

З кузовом, у якому передбачено низку енергопоглинальних зон, новий Lexus є дуже безпечним. CT 200h відповідає найвищим стандартам безпеки. Система пріоритетного гальмування BOS, антиблокувальна система TRC та система курсової стійкості VSC наявні як стандартне обладнання незалежно від комплектації. Автомобіль оснащений вісьмома подушками безпеки. Для додаткового захисту передні сидіння мають систему активних підголівників для безпеки шиї, яка зменшить ризик травмування у разі удару ззаду.

Новий CT 200h – це справжній стрибок у машинобудуванні й авто для водія, який мислить категоріями майбутнього.

За детальнішою інформацією про Lexus CT 200h звертайтеся, будь ласка, до салонів офіційних дилерів Lexus в Україні.