Почала роботу група з підготовки українсько-канадських військових навчань

2 Червня 2015, 12:29

В Україні почала роботу група з підготовки українсько-канадських військових навчань, згідно з домовленостями між двома державами, повідомив посол Канади Роман Ващук на відкритті міжнародної конференції «Спокуса пропаганди і масові вбивства в Україні в ХХ – початку XXI століття».

«Навчання Збройних сил України буде розпочато вже цього літа, перша група вже на цьому тижні почала роботу в Україні. Навчання триватимуть до березня 2017 року. Також це програми підтримки вільних ЗМІ, підтримки локального самоврядування – це цілий спектр підтримки не тільки обороноздатності України, а життєздатності країни », – зазначив Ващук.

Канадські військові інструктори прибули в Україну для участі у навчаннях ЗСУ, згідно з рішеннями уряду Канади. Канада також передає українським військовим обладнання та гуманітарну допомогу.

Раніше президент України Петро Порошенко в телефонній розмові з прем'єр-міністром Канади Стівеном Харпером подякував канадців за підтримку України в боротьбі з російською агресією і внутрішніх реформ, які здійснюють українці.

Читайте також: Навчання українських військових у 2015 році: від Чорного моря до Португалії.