По всій Україні відключать аналоговоге телевізійного мовлення з 31 серпня

26 Серпня 2018, 15:45

В Нацраді з питань телебачення та радіомовлення України нагадали про відключення аналогового телевізійного мовлення з 31 серпня. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

 

В повідомленні йдеться, що відповідно до постанови Кабінету міністрів України дата відключення аналогового телевізійного мовлення була змінена.

 

"Кабінет міністрів постановою від 13 червня 2018 року № 509 вніс зміни до Плану використання радіочастотного ресурсу України стосовно термінів використання аналогової технології телевізійного мовлення. Відтак 31 серпня 2018 року аналогове телевізійне мовлення припиняється на всій території країни", – зазначено в повідомленні.

 

Варто зазначити, що Нацрада внесла пропозиції до Кабінету Міністрів України про необхідність збереження аналогового мовлення на територіях із особливим режимом мовлення, на прикордонні, де існують ризики інформаційного впливу країни-агресора, для суспільного мовника та місцевих компаній, які не мають цифрових ліцензій.

 

"Уряд врахував пропозицію про збереження аналогового мовлення на територіях особливим режимом мовлення – 18 липня внесено зміни до постанови. Інші пропозиції також мають бути враховані найближчим часом", – зазначили у відомстві.

 

Крім того, представники Нацради в областях разом з працівниками ОДА проводять роз'яснювальні роботи з місцевим населенням, на місцевому рівні відкриті call-центри, а теле- та радіоканали розповідають про цю подію і розміщують у своїх ефірах відповідну інформацію.

 

Підкреслюється, що перехід на цифрову технологію передачі сигналу Україна здійснює відповідно до зобов’язань, передбачених Регіональною угодою "Женева-2006".