Племінниця екс-регіонала Калетника має лондонську прописку – ЗМІ

1 Грудня 2015, 16:55

Племінниця колишнього депутата від Партії регіонів Григорія Калетника має прописку в апартаментах у центрі Лондона. Про це йдеться у розслідуванні програми «Схеми».

Повідомляється, що будинок, де зареєстрована Ольга Калетник, стоїть в елітному районі Лондона за кілька кварталів від домівки Ахметова – Найтсбрідж Апартментс, 199.

Виписка з офіційного британського реєстру свідчить, що апартаменти оформлені на офшорну компанію COGAN DISTRIBUTION INC (British Virgin Islands) – дізнатися щось про власників якої неможливо. Тут же вказано ціну на квартиру –1 мільйон 140 тисяч фунтів. 

Скріншот з архівної версії сайту торговельної марки Ellion, власницею якого є Ольга Калетник, станом на жовтень 2013 року

Офіційно Ольга Калетник займається дизайном одягу і є власницею торговельної марки Ellion, яка, втім, залишається маловідомою і для українців, і для британців. Якщо звернутись до архівних версій сайту Ellion, то станом на жовтень 2013 року цю адресу Ольга Калетник вказувала як адресу її шоу-руму.

Прокоментувати наявність елітної нерухомості у Лондоні її компанія відмовилася.

Читайте також: Проти комуністки Калетник СБУ порушила справу за сепаратизм

Ольга Калетник належить до відомої в Україні політичної родини. Її рідна сестра Оксана Калетник була народним депутатом VII скликання від Комуністичної партії України та членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення під час президентства Віктора Януковича. А член КПУ Ігор Калетник, який за часів екс-президента-втікача очолював Державну митну службу і нині перебуває у розшуку, доводиться Ользі двоюрідним братом. Також Ольга – племінниця депутату VII скликання від Партії регіонів Григорія Калетника.