Платіні не переконала помилка угорського арбітра в матчі Україна-Англія

27 Червня 2012, 09:00

Коментуючи помилку угорської бригади арбітрів під час матчу Україна – Англія, коли не був зарахований гол Марко Девіча, шеф УЄФА наголосив на тому, що у стартовій фазі атаки українців мав місце офсайд у Артема Мілевського.

«Я поясню, чому я проти відеотехнологій у футболі. Атака, коли Україна забивала гол, розпочиналася з офсайду. Тобто рефері мав зупинити гру до взяття воріт. Що в такій ситуації ми маємо робити? Ми подивилися повтор і побачили офсайд, а також, що м’яч перетнув лінію. Що нам робити?», – запитав Платіні.

Він також наголосив, що ФІФА робить велику помилку, запроваджуючи систему фіксації взяття воріт.

Як повідомлялося, на 63-й хвилині матчу Англія-Україна, за рахунку 1:0 на користь британців, нападник господарів турніру Артем Мілевський вивів на ударну позицію свого партнера Марко Девіча, який майстерно розібрався із захисником, пробив, і м'яч від воротаря англійців Джо Харта полетів у ворота. Захисник збірної Англії Джон Террі вибив м'яч, але, як показав відеоповтор, вже за лінією воріт. Угорський арбітр Віктор Кашшаі прийняв рішення про те, що голу не було.

Нагадаємо, старший офіцер УЄФА у справах суддівства П'єрлуїджі Колліна визнав, що бригада арбітрів на чолі з угорцем Віктором Кашшаі допустила помилку під час матчу Євро-2012 Англія–Україна, не зарахувавши забитий українцями гол в середині другого тайму.

Президент ФІФА Джозеф Блаттер після матчу Україна-Англія заявив, що необхідно вводити електронну систему визначення голів. Між тим, УЄФА прийняла рішення, що Віктор Кашшаї не буде працювати на матчах плей-офф чемпіонату Європи з футболу 2012 року.