Пластична хірургія в клініці «Оксфорд Медікал»: безпечно та доступно

22 Квітня 2024, 12:58

Пластична хірургія завжди привертала увагу тих, хто прагне виправити чи покращити свою зовнішність. Ця галузь медицини вже давно популярна, а сьогодні стає ще й доступною для всіх бажаючих. Національна мережа клінік «Оксфорд Медікал» відома своїми хірургічними програмами за світовими стандартами, включно з послугами з пластичної хірургії. За 18 років своєї роботи клініка зібрали велику кількість позитивних відгуків від пацієнтів, які відзначають не лише високу кваліфікацію лікарів, але й індивідуальний підхід, ввічливий персонал та комфортні умови перебування.

Безпека та комфорт пацієнтів

Пластична хірургія в «Оксфорд Медікал» — доступна й безпечна. Команда досвідчених пластичних хірургів, які вважаються кращими в Україні, проводять естетичні операції будь-якої складності, що ефективно допомагають пацієнтам позбутися недоліків тіла. Лікарі-хірурги клініки постійно проходять стажування за кордоном та відвідують міжнародні конференції, завдяки чому приватна клініка «Оксфорд Медікал» однією з перших привозить в Україну інноваційні методи естетичної хірургії та хірургічне обладнання експертного класу.

Максимальний комфорт пацієнтів забезпечують і сучасні палати для реабілітації. Тут пацієнтам пропонують душові кімнати із засобами душової гігієни, смачне харчування, WI-FI та цілодобовий нагляд команди кваліфікованого медперсоналу.

У клініці дотримуються всіх міжнародних стандартів та протоколів безпеки, що гарантує надійність і якість медичної допомоги.

Які пластичні операції проводять в «Оксфорд Медікал?»

У випадку, коли ін’єкційна та апаратна косметологія не можуть забезпечити бажаний результат, у клініці пропонують проведення таких операцій:

  • блефаропластика — пластика вік (верхня, нижня, кругова, нижня транскон’юктивальна без розрізу);
  • мамопластика — корекція форми та розміру молочної залози;
  • ліпосакція — видалення підшкірно-жирових відкладень на різних ділянках тіла;
  • фейсліфтінг — підтяжка обличчя;
  • отопластика — корекція форми вух;
  • видалення шрамів, рубців,
  • висічення новоутворень шкіри (невуси, атероми, папіломи, ліпоми).

Кожна операція пластичної хірургії планується за наявності медичних показань та естетичних причин лише після консультації пластичного хірурга і здійснюється з урахуванням індивідуальних характеристик пацієнта, його бажань та цілей.

Завітавши до клініки «Оксфорд Медікал», ви отримаєте професійну консультацію з пластичної хірургії, індивідуальний підхід та відмінні результати, які відповідають вашим очікуванням та бажанням.

 

Позначки: