Північнокорейські ЗМІ опублікували схеми нових ракет

23 Серпня 2017, 15:52

Північнокорейські ЗМІ опублікували фотографії, на яких зображена схема щонайменше однієї нової твердопаливної ракети, повідомляє The Associated Press.

Фото були зроблені під час відвідування главою країни Кім Чен Ином підприємства, що виробляє твердопаливні двигуни. На одному зі знімків видно концептуальна схема ракети "Пукгуксон-3" (Pukguksong-3). Встановити точну модель іншої ракети складно, але агентство підозрює, що вона відноситься до сімейства "Хвасон" (Hwasong).

Спочатку фотографії були опубліковані в північнокорейській газеті "Нодон Синмун", потім їх розповсюдило Центральне телеграфне агентство Кореї (ЦТАК). За даними ЦТАК, під час відвідин заводу Кім Чен Ин закликав випускати більше твердопаливних двигунів.

Агентство повідомляє, що, за словами наукового співробітника Центру з дослідження нерозповсюдження (США) Майкла Дюітсмана, представлені на знімках ракети є новими.

Як відомо, останнім часом відносини між КНДР і США серйозно загострилися. Так, КНДР заявила про можливість завдання ракетного удару по американській військовій базі на острові Гуам.

Трамп у свою чергу заявив, що, можливо, його заява про "вогонь і лють" для КНДР не була достатньо жорсткою. Американські ЗМІ також повідомили, що Пентагон підготував план превентивного удару по ракетних об'єктах Північної Кореї.