Південна Корея заявила, що КНДР запустила невідому ракету

6 Березня 2017, 01:48

Південна Корея заявила, що КНДР запустила невідому ракету. яка впала в Японському морі. Про це повідомляє ВВС.

Ракета була запущена в понеділок з регіону Тончанг, недалеко від кордону Північної Кореї з Китаєм, інформують південнокорейські військові.

Агентство Yonhap пише, що це може бути міжконтинентальна балістична ракета. У відповідь південнокорейська влада скликає Раду національної безпеки.

Спостерігачі розцінюють новий крок Пхеньяна як відповідь на спільні американо-південнокорейські військові навчання, що почалися в районі Корейського півострова.

Як повідомлялося, Північна Корея 12 лютого з авіабази в провінції Пхенан-Пукто на заході Корейського півострова запустила балістичну ракету, яка пролетіла близько 500 кілометрів у бік Японського моря. Євросоюз закликав Північну Корею повернутися до конструктивного діалогу з міжнародним співтовариством і припинити випробування балістичних ракет.

Резолюціями Ради безпеки ООН Північної Кореї заборонені ракетні пуски з використанням балістичних технологій. Новий ракетний пуск, вважають спостерігачі, викличе ще одну хвилю осуду і може привести до чергового посилення санкцій ООН проти КНДР.