Південна Корея та КНДР почали ліквідацію прикордонних постів у демілітаризованій зоні

12 Листопада 2018, 08:47

Північна і Південна Корея 11 листопада розпочали демонтаж 20 прикордонних постів, які знаходяться на укріпленому кордоні між країнами. Про це повідомляє південнокорейське агентство Yonhap News з посиланням на міністерство оборони в Сеулі.

 

Як зазначається, раніше звідти були відведені солдати і військова техніка. Так, країни виконують угоду, яка передбачає, що в демілітаризованій буферній зоні з кожного боку кордону буде знесено по 10 прикордонних постів, ще по одному посту там залишиться.

 

Згідно з повідомленням, КНДР має близько 160 прикордонних постів уздовж 250-кілометрового кордону, а Південна Корея – близько 60. Довгостроковою метою є ліквідація всіх їх.

 

Нагадаємо, 19 вересня президент Південної Кореї Мун Чже Ін повідомив, що лідер КНДР Кім Чен Ин погодився закрити один з основних ядерних комплексів, а також знищити ключові ракетні об'єкти в присутності іноземних експертів. 

 

18 вересня в КНДР для участі в двосторонньому саміті з північнокорейським лідером Кім Чен Ином прибув президент Південної Кореї Мун Чже Ін.