Після зустрічі з начальником управління культури КМДА зникла арбітражний керуючий

15 Травня 2012, 08:25

"Головачова Галина є арбітражним керуючим у справі про банкрутство ТОВ "Міжнародна книга", яким володіла і яке досі очолює Зоріна Світлана Іванівна, суміщаючи цю посаду із посадою в КМДА", – зазначається в повідомленні.

"Міжнародна книга" заборгувала компанії Капранових понад 300 тисяч гривень і зникла", – уточнили брати.

"Після довгих пошуків нам вдалося домогтися зустрічі із Зоріною і вона погодилася компенсувати борг компанії із власних грошей. Сьогодні Галина Головачова пішла на зустріч, на якій мала отримати гроші та підписати відповідні документи", – зазначається в повідомленні.

"Як повідомили свідки, при виході з офіса на вул Еспланадній вона була зупинена невідомими, які відрекомендувалися співробітниками правохоронних органів. Вони почали розмову з Головачовою. Коли вона сказала, що зараз приїде адвокат, невідомі силоміць посадили її в машину і повезли у невідомому напрямку", – сказано в заяві.

"Поки що зусилля адвокатів марні, у жодних слідчих ізоляторах слідів Головачової не знайдено. Ми вважаємо, що вона стала жертвою викрадення з метою шантажу, до організації якого причетна Голова управління культури КМДА Зоріна Світлана Іванівна", – підсумували видавці.