Як пише ЛІГАБізнесІнформ, у перші місяці після вироку Тимошенко Кірєєв займався в основному адміністративними справами, здебільшого – порушенням Правил дорожнього руху. У Єдиному реєстрі судових рішень – 29 прийнятих ним постанов про притягнення до адміністративної відповідальності та стягнення штрафів з порушників. У чотирьох випадках Кірєєв відхилив претензії ДАІ до водіїв у зв'язку з несумлінним заповненням протоколів. Остання справа про адмінпорушення, яку розглядав Кірєєв, датована лютим 2012 року. Після цього він займався кримінальними справами.
Після газового вироку Кірєєв виніс 42 обвинувальних вироки в кримінальних справах, але підсудних рівня Тимошенко в них не було. Тепер його основний профіль – легкі наркотики з метою особистого вживання (10 вироків), крадіжки гаманців і мобільних телефонів (9), хабарі (2), шахрайство (2). Сотні інших, внесених до Єдиного держреєстру рішень, стосуються процесуальних моментів за різними справами, розглядаються в Печерському суді.
Повз Кірєєва пройшли навіть парламентські вибори: з 33-х постанов за позовами виборців до виборчих комісій, які винесли судді Печерського суду напередодні та в день виборів 28 жовтня минулого року, на частку Кірєєва довелося всього два. І в обох випадках він залишив без розгляду скарги про уточнення списків виборців. Крім того, в період кампанії Кірєєв кілька разів відпускав на проведення агітації в округ №36 (Дніпропетровська область) кандидата у народні депутати, яка перебувала на підписці про невиїзд, будучи обвинуваченою за двома статтями Кримінального кодексу: 190 – шахрайство в особливо великих розмірах, і 366 – службове підроблення. Ймовірно, мова йде про кандидата від «Батьківщини» Євгенії Кузьміної. За даними павлоградських засобів масової інформації, в 2007 році їй інкримінували отримання кредиту в банку на суму $170 тисяч за підробленою довідкою про доходи, а також кілька епізодів шахрайства з мільйонними сумами.
Після справи Тимошенко Кірєєв неодноразово застосовував до підсудних сувору міру запобіжного заходу у вигляді повного позбавлення волі. Він задовольнив 10 прохань державного обвинувача про арешт і чотири рази продовжував термін перебування під вартою. Зате жодного разу, навіть з набуттям чинності нового Кримінального процесуального кодексу, які не застосував домашній арешт.
Незважаючи на солідне число обвинувальних вироків – 42, реальні тюремні терміни отримали тільки шість підсудних Кірєєва, в тому числі два чиновники.
Четверо засуджених Кірєєвим до позбавлення волі ніякого відношення ні до влади, ні до політики не мають. Одинадцять років в'язниці суддя дав за умисне вбивство. Шість років з конфіскацією отримав шахрай, який вимагав більше півтора мільйона гривень. Три роки – продавщиця, яка заклала в ломбарді дорогі хутра з магазину в торговому центрі «Олімпійський», але не змогла заплатити 100 тис грн., щоб їх викупити. Два з половиною роки в'язниці Кірєєв дав за вкрадену з іномарки автомагнітолу – обвинувачений був на випробувальному терміні.
В інших випадках обвинувачені відбулися або штрафами – від 850 грн. за пакетик з каннабісом, шприц з опієм, підроблений диплом для працевлаштування в Печерську районну адміністрацію Києва, крадіжки мобільних телефонів, гаманців, кабелю на НСК Олімпійський, – або умовними термінами.
Як відомо, Кірєєв також вів справу про смаження яєчні на Вічному вогні у столичному Парку Вічної Слави. Головна обвинувачена, двадцятирічна студентка Ганна Сінькова була засуджена до трьох років позбавлення волі з відстрочкою на два роки. Другу дівчину, Анну Донець, взяли на поруки в ЗАТ "Жиляни Євробуд".
Нагадаємо, Родіон Кірєєв прийняв рішення про арешт екс-прем'єра Юлії Тимошенко у серпні 2011 року.
У квітні цього року Європейський суд з прав людини визнав неправомірним арешт Тимошенко.
Другим рішенням Кірєєв засудив Тимошенко до 7 років ув'язнення.