Після вибуху на Запоріжкоксі затримали трьох осіб

17 Березня 2017, 12:42

За фактом вибуху на коксохімічному заводі “Запоріжкокс”, в результаті якого загинуло чотири людини, розпочато кримінальне провадження, поліція затримала трьох осіб. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Запоріжської області у п'ятницю, 17 березня.

"Працівниками товариства з обмеженою відповідальністю «Пром-Інтегра» на підставі договору підряду на території цеху по відбору та очищенню коксового газу ПАТ «Запоріжкокс» проводився поточний ремонт та технічне обслуговування обладнання. Під час проведення зварювальних робіт стався вибух збірника води, в якому містився охолоджений технологічний коксовий газ, внаслідок чого загинули чотири працівники товариства-підрядника", – йдеться у повідомленні.

У відомстві зазначили, що попередньою причиною вибуху є порушення технологічного регламенту під час проведення вогневих робіт.

Повідомляється, що наразі затримано затримано три особи: двох керівників структурних підрозділів підприємства та працівника підрозділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області.

Як повідомлялося, 16 березня на запорізькому заводі «Запоріжкокс»  стався вибух, загинули четверо людей. Причиною надзвичайної події став вибух газу, а саме вибух парів бензолу, скупчених у відстійнику.