Після виборів у Житомирі відключили гарячу воду задля економії

Акценти
7 Листопада 2012, 16:09

Подачу гарячої води в житлові будинки Житомира призупинять днями до настання морозів і відновлять її, коли вночі температура впаде хоча б до -5º.

Таке рішення міської влади пов'язане з необхідністю економити витрати на енергоносії.

Як повідомили в управлінні економіки Житомирської облдержадміністрації, заборгованість за спожитий природний газ в цілому по Житомирській області (з урахуванням боргів попередніх років) на початок листопада перевищує 250 млн грн, у тому числі теплопостачальних підприємств перед НАК «Нафтогаз України» – 136,0 млн грн (54,8% загального боргу), населення – 7,2 млн грн (2,9%), установ і організацій, що фінансуються з державного бюджету, – 3,9 млн грн (1,6%).

До початку листопада цього року в області налічувалося 113 боржників, які не розрахувалися за спожитий природний газ, з них від газопостачання відключено 39 (34,5%).

Гарячу воду мешканцям Житомира почали подавати з початком нового опалювального сезону, 25 жовтня, за графіком.

Гаряче водопостачання в Житомирі подається мешканцям 245 багатоповерхівок.

Нагадаємо, у серпні цього року гаряче водопостачання відключили у 796 будинках Львова. «Львівгаз» відімкнув від газопостачання ТЕЦ-1 та 15 котелень міста, мотивуючи це заборгованістю комунального підприємства за газ. У вересні близько півсотні будинків Львова були без гарячої води.

90