Після вбивства дитини жителі села на Одещині вимагають виселити ромів

28 Серпня 2016, 14:33

Жителі села Лощинівка Одеської області вимагають від влади виселити мешканців ромської національності з населеного пункту. Про це сказано в повідомленні місцевої поліції.

У неділю в селі Лощинівка відбулося зібрання села, де були присутні представники влади району, голова сільради, поліція та більше 150 місцевих жителів.

«В ході бесіди люди просили владу допомогти вирішити питання з виселенням представників ромської національності з їх села. Людям було роз'яснено, що відповідні документи у встановленому законом порядку будуть підготовлені та спрямовані компетентним органам», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, щр під час зібрання в селі були помічені три жінки циганської національності, які намагалися потрапити у свої будинки, щоб забрати речі. Побачивши їх, громадяни стали кричати, щоб вони залишили населений пункт.

Щоб уникнути будь-яких конфліктних ситуацій, правоохоронці створили коридор і забезпечили можливість жінкам залишити село. Зазначається, що співробітники поліції продовжують охороняти громадський порядк в селі.

Нагадаємо, жителі села Лощинівка влаштували заворушення на етнічному підґрунті через убивство 9-річної дівчинки. У здійсненні цього злочину підозрюється представник ромської національності.