Після трьох життя тільки починається … Програма для постгаратійних автомобілів у «ВіДі Санрайз Моторз»

2 Березня 2011, 14:07

 

Ні для кого не є таємницею, що багато автовласників після закінчення гарантійного терміну з метою економії відмовляються від офіційних сервісних станцій та починають розшукувати альтернативне обслуговування. Ця тенденція особливо яскраво проявила себе у кризовий час, коли реальні доходи людей значно знизились. Прагнучи не зашкодити своєму бюджету, вони, на жаль, забувають про шкоду, яку можуть принести подібні експерименти як автомобілю, так і його власнику.

Сучасні автомобілі настільки складний механізм, що здійснити сервіс «по-старому» самостійно, або у будь-якому гаражі просто неможливо. Адже навіть не кожна сервісна станція володіє технологіями та має технічну базу для здійснення якісного ремонту. Ввіряючи автомобіль у руки «народних умільців», або СТО широкого профілю, власник ризикує згодом опинитись, образно кажучи, «біля розбитого корита». Крім того, не можна забувати, що при продажу автомобіля найбільш цінуються транспортні засоби з «чистою історією», що проходили сервісне обслуговування в офіційних сервісних центрах.

«Для того, щоб власники автомобілів Nissan після закінчення гарантії не вибирали між ціною та якістю, ми розробили для автомобілів, вік яких перевищує 3-х роки або з пробігом більше ніж 100 тис. км вигідну комплексну програму» – зазначив Дмитро Дудка, директор «ВіДі Санрайз Моторз».

Програма покликана допомогти автолюбителю підтримувати свій автомобіль у відмінній формі та робочому стані і після закінчення гарантійного терміну.

Переваги програми для автомобілів, вік яких перевищує 3 роки:
– Економія до 45% при проходженні ТО;

-Можливість вибору тільки необхідних для автомобіля сервісних робіт;
–   Максимальні знижки за Програмою Лояльності для не гарантійних автомобілів старших 3 років;
– Знижка до 20% на всі додаткові роботи, які не входять до ТО та запчастини;
– Обслуговування автомобіля проводиться з використанням оригінальних запасних частин з підтримкою заводської гарантії.

У «ВіДі Санрайз Моторз» доступні всі переваги офіційного сервісу:

 – широкий спектр професійного устаткування для діагностики і ремонту,
–      кваліфіковані фахівці;

–      гарантія на виконані роботи та запасні частини від офіційного дилера;

–      система контролю якості;

–     підтвердження виконаних робіт у сервісній книзі автомобіля. 

Варто зазначити, що кожен новий Клієнт, який скористався спеціальною пропозицією для пост гарантійних автомобілів, при перших відвідинах сервісу «ВіДі Санрайз Моторз» отримує Welcome Card комплексної програми Лояльності «ВіДі АвтоСіті», ознайомитись з якою можна на сайті www.vidi-autocity.com

Скориставшись новою програмою «ВіДі Санрайз Моторз», автовласники не тільки забезпечують своєму бюджету солідну економію, але й отримують прозору історію обслуговування, та, як наслідок, збільшення залишкової вартості та ліквідності автомобіля при продажу на вторинному ринку.

 «ВіДі Санрайз Моторз» є невід'ємною частиною «ВіДі АвтоСіті». На сьогоднішній день, «ВіДі АвтоСіті» – це об'єднання одинадцяти дилерських центрів у Києві та Одесі загальною площею 50 000 кв. метрів, це більше 60 моделей різних марок, це більше 150 сервісних постів, які обслуговують до 470 автомобілів на день. Це повний комплекс послуг, включаючи тест-драйв, покупку авто, страхування, лізинг, кредит, trade-in («обмін» автомобіля з пробігом на новий з доплатою різниці вартості), офіційний сервіс, аксесуари та запчастини. Це преміальне обслуговування у всьому. Це справжнє Місто Автомобілів.

 

 «ВіДі Санрайз Моторз»

Місто Автомобілів.

«ВіДі АвтоСіті»

Велика Кільцева, 56-62

www.nissan-vidi.com