Після теракту у Росії посилюють охорону вокзалів

Акценти
29 Грудня 2013, 16:59

"У зв'язку з трагічною подією у Волгограді, на всіх вокзальних комплексах Дирекції залізничних вокзалів – філії ВАТ "РЖД" введені додаткові посилені заходи безпеки <…> На вхідних групах проводиться тотальний огляд громадян, у зв'язку з чим ВАТ "РЖД" рекомендує пасажирам прибувати на вокзали завчасно", – йдеться в повідомленні.

За даними РЖД, в стан підвищеної пильності переведені всі чергові зміни , включаючи як структури, що відповідають за охорону громадського порядку, так і служби, що забезпечують організацію роботи вокзальних комплексів.

"Заходи проводяться з метою виявлення підозрілих і нічийних предметів, а також для попередження нештатних ситуацій, – йдеться в повідомленні компанії.

Після теракту на Волгоградському вокзалі вибухотехніки виявили на місці події нерозірвану гранату, повідомив представник Слідчого комітету РФ Владімір Маркін.

За його словами, на місці події знайшли гранату Ф-1.

До теперішнього часу її вже знищили.

Слідство також уточнило кількість загиблих у результаті теракту. За словами Маркіна, всього жертвами вибуху стали 15 осіб.

Як повідомлялося, у Волгограді стався теракт на вокзалі. Кримінальну справу за фактом вибуху у Волгограді порушено за двома статтями: 205 (теракт) і 222 (незаконний обіг зброї і боєприпасів) КК РФ.

Національний антитерористичний комітет передбачає, що бомбу на вокзалі у Волгограді, підірвала терористка-смертниця.

90