Після страйку донецьким шахтарям виплатили частину заборгованої зарплати

31 Травня 2012, 18:25

29 травня на шахтах відкритого акціонерного товариства "Шахтоуправління "Донбас" "Щегловська-Глибока" і №22 "Комунарська" через заборгованість із зарплати понад 1 тис. співробітників відмовилися працювати і почали дводенний страйк.

За результатами перевірок, проведених прокуратурою, було встановлено, що підприємство має заборгованість із зарплати за січень-квітень у розмірі понад 50 млн гривень. Крім того, заборгованість перед Пенсійним фондом за березень-квітень становила понад 35 млн гривень.

"Завдяки своєчасному втручанню прокуратури 30 травня керівництво ВАТ "Шахтоуправління Донбас" сплатило 29 млн гривень поточної заборгованості із заробітної плати", – зазначається в повідомленні. Станом на 30 травня роботу на шахтах відновлено.

Перевірки тривають.

Нагадаємо, борг по заробітній платі дворічної давності вимагають погасити і колишні працівники ПАТ «Трест Луганськшахтопроходка». На нещодавньому мітингу вони ухвалили рішення йти пішою ходою на Київ – вимагати грошей біля будівлі Міністерства енергетики та вугільної промисловості.