Після штурму міліції у Врадіївці Янукович наказав силовикам розробити запобіжні заходи “на майбутнє”

2 Липня 2013, 12:34

«Глава держави доручив Генеральному прокурору Віктору Пшонці провести нараду з керівництвом СБУ та МВС для вивчення всіх фактів участі співробітників правоохоронних структур у протиправних діях для надання належної оцінки, визначення подальшого реагування та розробки запобіжних заходів на майбутнє», – деться у повідомленні.

Керівники СБУ та МВС, за дорученням Януковича, повинні найближчим часом провести колегії щодо виявлення фактів і запобігання правопорушенням.

«Результатом проведених колегій має стати чіткий план щодо приведення дій персонального складу правоохоронних служб до вимог чинного законодавства», – наголосили в Адміністрації президента.

Як повідомляв Тиждень.ua наразі у Врадіївці близько 500 мешканців селища зібралися навпроти райвідділку міліції з  портретами своїх померлих родичів, яких закатувала місцева міліція.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка звільнив прокурора Врадіївського району Миколаївської області Сергія Мочалка.

Раніше УМВС України в Миколаївській області Валентин Парсенюк та керівник Врадієвського райвідділу міліції відсторонені від посад за наказом міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Нагадаємо, 28 червня міліціонер Дмитро Поліщук (племінник прокурора Заводського району Миколаєва Сергія Поліщука) і ще один чоловік (таксист Сергій Рябіненко) були затримані за підозрою у скоєнні зґвалтування, розбійного нападу та нанесенні тяжких тілесних ушкоджень мешканці Врадіївки Ірині Крашковій.

Суд обрав підозрюваним запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на строк 60 діб, і зараз вони перебувають за ґратами.

Водночас місцеві мешканці вимагають притягнути до відповідальності ще одного підозрюваного у скоєнні злочину, на якого вказала потерпіла – старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака. Дрижак, який є  похресником начальника Миколаївського облуправління міліції Валентина Парсенюка, досі перебуває на волі, а його місце перебування ретельно приховується.

1 липня  більше тисячі мешканців Врадіївки "штурмували" місцевий райвідділ міліції з вимогою покарати винних у згвалтуванні. Міліція застосувала сльозогінний газ проти мітингувальників.

Читайте також: Врадіївка. По кому погром