Після обвалу в Василькові уряд доручив перевірити всі школи, побудовані до 1980 року

11 Жовтня 2016, 13:54

Віце-прем'єр-міністр, міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко заявив, що в Україні будуть перевірені всі будівлі шкіл, побудовані до 1980 року. Про це він сказав на брифінгу 11 жовтня.

"Ми зараз перевіримо ті школи, які були побудовані до 1980 року на стан фундаментів, стан тих комунікацій, які знаходяться біля шкіл, тому що причиною саме цього обвалення (школи в Василькові – Ред.) могла бути дощова каналізація", – сказав він.

За його словами, на місці обвалення працює інспекція, яка оцінить збитки і розробить план відновлення школи, а поки через три дні діти продовжать навчання в іншій школі.

"Уряд прийме в першу чергу рішення про виділення коштів з резервного фонду коштів, щоб відновити цю школу, також дасть вказівку і попередження провести планові навчання в інших освітніх школах по евакуації дітей в зв'язку з можливими надзвичайними ситуаціями", – сказав Зубко.

Як повідомлялося, 11 жовтня в загальноосвітній школі №6 Василькова Київської області стався обвал капітальної стіни з перекриттями. Повністю обвалилися декілька віконних прольотів триповерхової будівлі разом із перекриттями на глибину кілька метрів – коридори школи по всій ширині, поки учні перебували в класах на уроках. Жертв і постраждалих в результаті події немає. Причина руйнування встановлюється.