Після обстрілу Станиці Луганської одна людина поранена, зруйновано два будинки

24 Листопада 2014, 14:15

У Станиці Луганській обстрілами пошкоджено шість багатоповерхівок, зруйновано два будинки, поранено людину. Про це повідомляє голова Луганської облдержадміністрації Геннадій Москаль на своєму сайті.

"За вчорашню добу бойовики продовжили обстріли контрольованої Україною території Луганської області з різних видів зброї", – йдеться у повідомленні.

Постраждали населені пункти Трьохізбенка (тут серйозно пошкоджені кілька будинків), Кримське, Макарове, Щастя.

"Найбільш інтенсивних обстрілів зазнала Станиця Луганська, яку протягом доби обстрілювали з важкої артилерії та стрілецької зброї. На вулиці Радянській у селищі прямими попаданнями снарядів зруйновані два житлові будинки, які відновленню не підлягають", – пише Москаль.

"Одна людина поранена й доставлена у військовий госпіталь у місті Щастя", – повідомляє він.

На вул. 5-та Лінія артилерійськими снарядами пошкоджені 6 багатоповерхових будинків, у багатьох квартирах вибито вікна.

У неділю вранці в районі вул. Лебединського перебито газопровід, внаслідок чого відбулося займання газу. Кілька вулиць селища позбавлені газу.

Крім того, частина Станиці все ще залишається без світла.

"Сьогодні вранці працівники Станично-Луганської райдержадміністрації вийшли на роботу, а ремонтна бригада намагається усунути пошкодження на лініях електропередач і подати в будинки світло", – зазначає Москаль.

Нагадаємо, 23 листопада в ОБСЄ повідомили про те, що домовилися про припинення вогню в Трьохізбенці для відновлення води, газу і світла.