Після інавгурації Путін запропонує Мєдвєдєву прем’єрство

7 Травня 2012, 00:58

Путін, перебуваючи на посаді прем’єра, неодноразово заявляв, що запропонує на пост голови уряду кандидатуру Дмітрія Мєдвєдєва. Джерела у Кремлі повідомляють, що після виборів Мєдвєдєв та Путін у Сочі обговорювали формування нового кабінету міністрів.

Другого травня, перед тим, як залишити посаду очільника держави, Мєдвєдєв провів зустріч із представниками парламентських партій. За її результатами лідери Єдиної Росії та ЛДПР заявили про намір підтримати кандидатуру Мєдвєдєва.

Перші консультації щодо майбутнього уряду з Мєдвєдєвим проведуть депутати «Єдиної Росії». Основними будуть питання кадрової політики в уряді. Так, під час зустрічі парламентарі планують обговорити більше 30 питань. Очікується, що зустріч відбуватиметься у закритому режимі.

Також наголошується, що консультації триватимуть доти, доки повністю не визначиться склад кабінету міністрів. 

Нагадаємо, 5 травня Дмітрій Мєдвєдєв провів прощальну зустріч із керівництвом країни.

Як повідомлялося, 7 травня Владімір Путін заступає на посаду президента Російської Федерації.

На інавгурації Путіна, що має відбутись 7 травня, нашу країну представлятиме посол України в РФ Володимир Єльченко.

Нагадаємо, за результатами виборів президента РФ 4 березня Владімір Путін отримав 63,60% голосів. Лідер Комуністичної партії РФ Гєннадій Зюганов на виборах набрав 17,18% голосів, Міхаїл Прохоров – 7,98%, голова Ліберально-демократичної партії Владімір Жиріновскій – 6,22%, лідер «Справедливої Росії» Сергєй Міронов – 3,85% голосів.