Після антикорупційної спецоперації на Тернопільщині двом поліцейським, прокурору та адвокату повідомили про підозру

1 Березня 2016, 10:39

Після спецоперації правоохоронних органів на Тернопільщині минулого тижня, пов'язаної з викриттям корупційних схем серед працівників прокуратури та поліції, чотирьом особам вже повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід. Про це повідомила прес-служба Національного антикорупційного бюро.

Зокрема, у скоєнні корупційних правопорушень за статтею 368 Кримінального кодексу України повідомлено про підозру двом керівникам слідчих підрозділів Національної поліції Тернопільської області, одному з керівників місцевих органів прокуратури та адвокату.

“Солом’янський суд міста Києва задовольнив клопотання прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури взяти двох підозрюваних осіб під варту строком на 2 місяці, ще двох – під домашній арешт терміном 60 діб”, – повідомили в НАБ.

Як зазначається, наразі перевіряється причетність інших посадових осіб Національної поліції та прокуратури Тернопільської області до вимагання неправомірної вигоди від особи за непритягнення її до відповідальності.  

Нагадаємо, 24 лютого правоохоронні органи провели широкомасштабну операцію на Тернопільщині та понад 40 обшуків. Як повідомляли в НАБ, процесуальні дії проводяться в межах розслідування факту вимагання хабаря у розмірі $12 тис. (324 тис. грн) від мешканки міста Тернополя за припинення порушеного проти неї кримінального провадження. На причетність до скоєння даного правопорушення перевіряли понад 10 осіб, в тому числі співробітники Управління поліції Тернопільської області, прокуратури Тернопільської області і прокуратури міста Тернополя. Зокрема, під час спецоперації у кабінеті заступника прокурора Тернопільської області вилучили $50 тисяч.