"За мене проголосували 375 депутатів! Щоб змінити Конституцію, треба 300! Так хто на мене взагалі може тиснути?", – запитав він.
"Я сказав на прес-конференції тоді, що якщо за 9 років, коли Тимошенко і була народним депутатом, і не була ним, не змогли закінчити цю справу і направити її до суду, то подальше розслідування цієї справи, якщо вона вже стала прем'єр-міністром, не має сенсу, і я не бачу, що ще можна щось розслідувати ", – заявив Піскун.
"Тому я сказав слідчим: приймайте рішення. Але я написав, що я згоден з цим рішенням. Вони ходили до мене і просили: поставте, що ви згодні. Добре, я згоден! Це не процесуальне рішення, воно не передбачено процесуальним законом, але я, як генеральний прокурор, погодився з тим рішенням, яке прийняли слідчі",- підкреслив він.
У свою чергу Віктор Швець, який був у 2005 р. адвокатом Тимошенко, повідомив, що він написав тоді в генпрокуратуру клопотання про закриття її справи в зв'язку з відсутністю складу злочину, тому що суди визнали порушення кримінальної справи проти неї незаконним, і ГПУ зобов'язана була це зробити.
"Жодна справа проти Тимошенко не закрита Піскуном, жодна! Це зробили прокурор, який здійснював нагляд, і начальник Головного слідчого управління ГПУ", – зазначив Швець. Він додав, що переконував Піскуна узгодити це рішення.
Нагадаємо, на початку квітня Генпрокурор Віктор Пшонка заявив, що Святослав Піскун закрив справу ЄЕСУ проти Юлії Тимошенко на вимогу екс-президента Віктора Ющенка.
В той же ча, юристи Ющенка запевняють, що він не тиснув на генпрокурора Святослава Піскуна.