Пінчук відсвяткує своє 50-річчя у Куршавелі за 5 млн євро

15 Грудня 2010, 13:46

Один із найбагатших українців відсвяткує свій 50-річний ювілей у елітному гірськолижному курорті Куршевель (Франція).


Як повідомляють закордонні ЗМІ, до організації задіяно багато місцевих жителів. Загальний кошторис масштабного свята для українського олігарха, як пишуть у французькій пресі, може досягти 5 мільйонів євро.


«Коли ти багатий, аж надто багатий, доходить до того, що ти вже й не знаєш, куди подіти свої гроші. Так сталося і з українським мільярдером, який вирішив відсвяткувати свою п’ятдесяту річницю у Куршевелі… і все за скромну суму у 5 мільйонів євро», – іронізує автор замітки у французькій газеті «Le Post»із посиланням на BFM TV.


Як повідомляє видання «Le Dauphine», помпезну вечірку у засніженому Куршевелі призначено на 18 грудня.


На питання, хто саме розщедрився на таке масштабне свято, робітники, задіяні в організації VIP-гулянки, відповідають ухильно.


«Це секрет… Це вечірка до дня народження», – каже англійський технік, задіяний у підготовці свята.


«Гадаю, це українець, який щороку святкує з нами свій день народження», – каже мер Куршевеля Жільбер Блан-Тайор. «Але він хотів щось особливе цього року. Правда, це можна побачити лише тут», – додав він.


В містечку зводять шапіто площею 2 тисячі квадратних метрів і намет, під якими планується зібрати близько 300 гостей.


Повідомляється, що майданчик під святкування розміром із футбольне поле було орендовано за доступною ціною: 12 євро за квадратний метр на добу.


Розважати ж гостей будуть артисти відомого у всьому світі Cirque du Soleil. Вечірка проходитиме у закритому форматі.


Між іншим, цього року у серпні виповнилося 50 років й іншому українському олігарху – Гаррі Корогодському. Два роки тому бізнесмен-модник з феєричним розмахом відсвяткував свої іменини у Шотландії.