Підвищення мінімальних зарплат удвічі у 2017 році не призведе до підвищення цін – Розенко

26 Жовтня 2016, 13:29

Віце-прем'єр-міністр Павло Розенко заявляє, що підвищення мінімальної заробітної плати в 2017 році до 3,2 тисяч грн не буде забезпечене інфляцією і не призведе до підвищення цін. Про це він журналістам після засідання уряду в середу.

"Баланс державного бюджету не буде змінений, бюджет буде збалансований, тобто це не інфляційні кошти, це не надруковані кошти. Це кошти, які дає економіка, це кошти, які зафіксовані в державному бюджеті і не приведуть до підвищення цін", – сказав Розенко.

Віце-прем'єр додав, що за рахунок збільшення мінімальної зарплати як у бюджетників, так і в приватному секторі зменшиться дефіцит Пенсійного фонду.

При цьому він зазначив, що загальна сума витрат, які будуть потрібні для забезпечення підвищення мінімальної зарплати, буде опублікована разом із проектом держбюджету на 2017 рік через 2 тижні.

Як повідомлялося, на засіданні уряду в середу прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що Кабінет міністрів України ініціює підвищення прожиткового мінімуму в Україні до 3,2 тис. грн і має намір внести відповідну норму в проект державного бюджету на 2017 рік. При цьому також до рівня 3,2 тис. грн в проекті держбюджету буде збільшено прожитковий мінімум