Підтримуючи Маріуполь: Малиновський, Tribuna та Parimatch організували особливий аукціон

Матеріали партнерів
25 Вересня 2022, 14:51

Спортивне видання Трибуна юа, букмекерська контора Parimatch та півзахисник клубу «Аталанта» Руслан Малиновський організували особливий аукціон, спрямований на підтримку Збройних сил України. Лотом на торгах стала футболка з написом «Маріуполь» та автографом знаменитого спортсмена.

Що купили за гроші, зібрані на аукціоні?

Умови участі у розіграші унікальної футболки були дуже простими. Користувачі віком від 21 року могли зробити ставку у розмірі від 15 тисяч гривень (кожен наступний крок мав становити щонайменше 500 грн). Переможцю необхідно було сплатити лот протягом доби.

На зібрані гроші організатори передали українським бійцям тепловізори, бронежилети та ліки. Ще однією метою цієї акції стало нагадати про героїчне місто Маріуполь, захисники якого вважаються символом військової слави та стійкості.

Це не єдина така акція, організована з ініціативи видання Трибуна. Іншими учасниками проектів уже ставали Олександр Усик, Олександр Зінченко та інші люди, які славлять український спорт.

Tribuna: підтримка на шляху до нашої перемоги

Tribuna.com представляє найбільше спортивне видання, що охоплює сайт та мобільні програми. Після повномасштабного вторгнення Росії представники Трибуни активно долучилися до боротьби на перемогу України.

Видання щодня працює на інформаційному фронті, а також опікується різними напрямами волонтерської діяльності. Інформаційна підтримка стосується не лише правдивого висвітлення подій в Україні, а й створення спільних з іншими компаніями великих проектів. Так, одним із завдань, яке виконують разом з 1+1 media, є блокування на міжнародному рівні російських та білоруських спортсменів.

Tribuna співпрацює з багатьма знаменитими українськими спортсменами, організовуючи акції, розіграші та інші заходи, які мають на меті зібрати гроші для допомоги українським військовим та людям, які постраждали від рук російських загарбників. Як правило, лотами стають унікальні речі, що належать легендам спорту – наприклад, боксерські рукавички, футболки, бутси, кубки тощо.

89