Підтримка від “Інтеррибфлот”: український бізнес стає на сторожу ЗСУ

22 Лютого 2024, 17:03

Підтримка від “Інтеррибфлот”: український бізнес стає на сторожу ЗСУ

Війна завжди ставить виклик. Будь-кому, від простого громадянина до корпорації. Масштабне вторгнення росії спонукало українські компанії шукати рішення для пристосування до нових обставин. Національний бізнес балансує між прибутковістю, сплатою податків та підтримкою армії і постраждалих від військових дій. “Інтеррибфлот”, великий виробник рибних консервів “Аквамарин”, також прийняв цей виклик. Незважаючи на великі проблеми з логістикою через воєнні дії, компанія змогла зберегти своє виробництво рибних консервів ТМ «Аквамарин» в країні.

Завдяки сумлінному виконанню зобов’язань перед партнерськими роздрібними мережами та дистриб’юторами, компанія має змогу регулярно постачати консерви Збройним Силам України. Вже більше ніж 12 мільйонів банок рибних консервів було доставлено в різні частини збройних сил по всій країні. Це розширило раціон харчування військових і забезпечило їх корисними поживними речовинами, якими відомі риба та морепродукти.

Під час перших місяців війни “Інтеррибфлот” активно приєднався до волонтерських ініціатив громадських організацій та місцевої влади. Київська міська адміністрація та окремі лікарні, Одеська військова адміністрація, громадські об’єднання Харківської і Чернігівської областей отримали від компанії значну гуманітарну допомогу. Рибні консерви «Аквамарин», «Море» тоді активно передавалися вимушено переміщеним особам та місцевим жителям, які постраждали від дій окупантів.

Григорій Луцай, засновник групи “Інтеррибфлот”, стверджує, що кожен відповідальний бізнесмен має розуміти свою відповідальність перед споживачами, працівниками і, зокрема, перед українськими воїнами. «Саме вони дають нам змогу продовжувати працювати в умовах війни», – наголошує Луцай.

Свічки у бляшанках «Аквамарин» для окопів

З початком великого вторгнення російських окупантів, всі в Україні дізналися про окопні свічки. Звичайні люди та навіть діти почали самотужки робити їх для захисників, збираючи порожні  консервні банки де тільки це було можливим. Компанія «Інтеррибфлот» приєдналася до цього народного руху підтримки воїнів і надає значущу підтримку громадській організації “Окопні свічки”. Вже 15 тисяч банок було передано цій ГО для виготовлення свічок, які зігріли тисячі українських військових в суворих умовах українського фронту.

Співвласник групи «Інтеррибфлот» Андрій Чуклін згадує, що першим кроком компанії на шляху власного волонтерства стали щомісячні внески до Благодійного фонду “Повернись живим”. «Але з появою все більшої кількості мобілізованих колег, компанія стала частіше підтримувати бійців необхідним спорядженням», — говорить Чуклін. Так наприкінці 2023 року «Інтеррибфлот» придбав та передав військовим тепловізійні квадрокоптери та FPV дрони на суму понад 2 мільйони гривень.

За два роки великої війни, “Інтеррибфлот” зміг зберегти більше ніж 400 робочих місць і сплатив до державного бюджету понад 200 мільйонів гривень податків та зборів. Своїм прикладом компанія демонструє, як співпраця бізнесу, громадян та влади допомагає Україні перемагати.

 

 

Позначки: