Підсумки літа: скільки небойових втрат зазнала російська військова авіація

Світ
1 Вересня 2021, 18:42

Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm зібрала дані по всіх катастрофах, які відбулися у Військово-космічних силах ЗС РФ влітку 2021 року.

 

За літо 2021 року сталось 10 авіакатастроф, в яких загинуло 52 людини. Три літаки розбились і один згорів внаслідок несправності, найбільше аварій відбулось через помилку пілота. Найбільша кількість загиблих внаслідок катастрофи 6 липня на Камчатці – 28 людей. Літак Ан-26 тоді здійснював пасажирський рейс Петропавловськ-Камчатський – Палана.

 

Читайте також: У Росії розбився літак Міноборони з акторами та журналістами

 

Як пише InformNapalm, російські медіа всіляко намагались відвернути увагу від проблем із власною авіацією і тому фокусувались на критиці параду до Дня Незалежності України, адже більшість аварій відбулась саме у серпні. А в день катастрофи 23 серпня на ютуб-сторінку виклали трейлер фільму про російських військових пілотів у Сирії.

Як відомо, Росія бомбардувала в Сирії мирне населення та використовувала заборонені міжнародним правом некеровані снаряди. Про це спільнота детально розповіла у матеріалі про воєнних злочинців РФ у Сирії.  2015 року труни із загиблими у Сирії військовими відправляли до Криму, повідомляв Мустафа Джемілєв.