Підстаркуватий регіонал Богуслаєв в надійних руках молодої коханки

VIP-хроніки
22 Липня 2013, 12:30

74-річний нардеп "Партії регіонів" В'ячеслав Богуслаєв днями довів, що має порох у порохівницях. Його спіймали в Москві на пестощах з молодою коханкою в одному з нічних клубів. 

Доктор технічних наук, професор, член правління Українського фонду культури, Герой України, президент "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв на людях обіймав дівчину, а та в свою чергу намагалась зробити йому приємно. Хоча, ані з лиця дівчини, ані з лиця нардепа не виглядало, що їм це дуже подобається.

 

 

Подейкують, на старість років народний депутат з головою поринув у плотські розваги. Чоловік частенько змінює юних подружок, проте досі йому вдавалося уникати скандальної слави. Усі провокативні фото з красунями у нічних клубах з легкої руки президента "МоторСічі" видаляли за відповідну винагороду. Ймовірно, цього разу народний депутат комусь не вгодив і остаточно зруйнував собі репутацію. Адже Богуслаєв одружений на 67-річній Олені Серафимівні Богуслаєвій і в немолодої пари є 35-річний син Олександр. 

Як вдалося дізнатися всюдисутнім журналістам, дівчину, з якою застукали регіонала звати Олена Неборачко. Їй начебто 21 рік і вона з Запоріжжя. Молода коханка часто розважається у нічних клубах і віднедавно приходить туди зі своїм немолодим, але забезпеченим бойфрендом. 

 

 

Після появи пікантних фото з Богуслаєвим 21-річна білявка вирішила швиденько позбутися особистої інформації у мережі, але «підлі» журналісти і тут її обійшли. 

 

 

Перш, ніж Олена видалила сторінку, вдалося зберегти кілька її особистих кадрів. Дівчина, судячи з фото, любить недешеве клубне життя і, схоже, має дитину. Хоча це аж ніяк не завадило білявці розважатися у клубі з чоловіком, який годиться їй у дідусі. 

 

 

Що цікаво, за іронією долі Вячеслав Богуслаєв є членом нацради з питань благодійності “Зігрій любов’ю дитину”.

 

Читайте також Ударівець Куніцин похвалився молодою коханкою

 

За матеріалами crime.in.ua , bilshe.com