Підрахунок голосів у 223-му окружкомі практично зупинився

1 Листопада 2012, 00:45

Члени комісії в порушення закону хочуть оголосити перерву до завтрашнього дня.

Голова комісії постійно тікає з робочого місця, однак свободівці «ловлять його в коридорі та повертають назад».

На даний момент жоден з членів комісії не зміг дати чіткої відповіді на питання, скільки ще дільниць потрібно перерахувати, і зі скількох треба прийняти уточнення та протоколи.

Орієнтовно потрібно перерахувати 10 дільниць і прийняти приблизно 10 уточнюючих протоколів.

Зазначимо, що представники «Свободи» та окремі присутні журналісти намагаються пояснити членам комісіі, що проводити перерахунок голосів, у випадку, якщо дані першого та виправленого протоколу збігаються, не має сенсу.  Безперервні суперечки з цього приводу тривають більше як півгодини.

Наразі до ОВК приїхав лідер ВО «Свободи» Олег Тягнибок.

За даними ЦВК, по 223-му окрузі опрацьовано 76.23% протоколів. ВІктор Пилипишин наразі має 28.37%, Юрій Левченко – 27.51%. Різниця між ними становить 639 голосів.

Нагадаємо,  ВО«Свобода» заявила, що в ніч проти 31 жовтня під час перерви в роботі ОВК №223 відбувалося фальшування результатів виборів. 

Юрій Левченко  також заявив, що представників дільничих виборчих комісій у 223 окрузі  відправляють на перерахунок голосів,  після кого його «перевага над самовисуванцем Пилипишиним зникає».

31 жовтня свободівці заявили, що з ОВК №223  через запасний вхід невідомий чоловік, якого не вдалось затримати, виніс  протокол. Раніше представники «Свободи» затримали літню жінку, яка намагалася винести з приміщення ОВК неповністю заповнені протоколи.

Надвечір невідомі "журналісти спортивної статури" розпилили сльозогінний газ. Поряд будівлі відбулись сутички, вибили вікно.

102