Підприємці готуються до зустрічі з Януковичем

1 Грудня 2010, 16:09

Президент Віктор Янукович завтра, 2 листопада, зустрінеться з представниками підприємців.

Про це повідомила заступник глави Адміністрації Президента Ганна Герман.

«Ми не планували завтра виступу на Майдані, ми планували, що президент, так як він і говорив, коли був на Майдані у підприємців, що в четвер він зустрінеться з ними в Адміністрації», – зазначила Герман.

За її словами, президент та підприємці розглянуть ті поправки, які треба внести в документ для того, щоб знайти компроміс стосовно прийняття нового Податкового кодексу.

«Завтра будуть оприлюднені ті поправки, які вони разом знайшли від суботи, від дня коли Президент дав завдання їм та Кабінету міністрів, авторам Податкового кодексу напрацювати, щоб представити їх як свою позиції і тоді буде шукатися спільний вихід», – додала заступниця Адміністрації Президента.

Герман зауважила, що Україна мусить мати новий Податковий кодекс, а бюджет мусить прийматися на його основі.

Точний час зустрічі Януковича та підприємців поки що не відомий.

На запитання, чи передбачається участь преси у зустрічі, Герман відповіла: «Я не знаю, чи захочуть підприємці, щоб зустріч відбувалися за участі преси, чи захочуть, вони, щоб розмова була без камер, будемо виходи з їхніх побажань».

Нагадаємо, 30 листопада президент Віктор Янукович ветувавПодатковий кодекс. Він наполягає на доопрацюванні окремих його розділів до четверга, 2 грудня.

Незважаючи на сильний мороз, підприємці, які протестують в центрі Києва проти Податкового кодексу, продовжують свою акцію на Майдані Незалежності.