Підпал телеканалу Інтер. Реакція соцмереж

5 Вересня 2016, 11:19

У неділю, 4 вересня, всередині будівлі компанії «Інтер» сталася пожежа. У цей час перед будівлею проходив мітинг з приблизно 20 осіб, вони тримали плакати з написами «Інтер – агент Кремля» та принесли шини.

На телеканалі заявили, що пожежа сталася через напад на офіс озброєної групи людей, які і здійснили підпал. 

Рятувальники повідомили, що у будівлі вогонь спалахував двічі «внаслідок занесення стороннього джерела запалювання».

Поліція затримала шістьох осіб. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що серед затриманих є колишні бійці 30-ї бригади ЗСУ, своїх імен вони не приховували.

Тиждень зібрав із соцмереж реакцію на цю подію політиків, журналістів та блогерів.

Журналіст Денис Казанський вважає, що підпал вигідний власникам телеканалу. Він сумнівається, що люди з вулиці змогли б прорватися в будівлю і підпалити студію.

 

Журналістка Тетяна Даниленко назвала підпал телеканалу «дуже погана історія». На її думку, влада замість розслідувати справу щодо антиукраїнської діяльності телеканалу політизувала цю історію.

 

Перший Віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко заявила, що виступає проти подібних методів з'ясування відносин із засобами масової інформації. І назвала підпал провокацією.

 

На думку волонтера Мирослава Гая, цей інцидент – це провал влади, роботи прокуратури і Служби безпеки України.

 

Народний депутат від Блоку Петра Порошенка Мустафа Найєм вважає, що агенти Кремля сидять не в "Інтері", а в головах тих, хто підпалив телеканал.

 

Посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, постійний представник при Раді Європи Дмитро Кулеба підкреслює, що редакційна політика не горить.

Волонтер Юрій Касьянов вважає, що для того, аби бути вільними, варто просто вимкнути телевізор.

 

Нагадаємо, раніше у соцмережах повідомили, що у Києві невідомі підпалили шини біля студії новин телеканалу Інтер на вул. Щусєва, всередині будівлі сталася пожежа. На Інтері заявили про кількох потерпілих унаслідок підпалу.

Згодом стало відомо, що поліція затримала кількох учасників підпалу офісу Інтера.

Водночас у ДСНС заявили, що на вул.Щусєва у Києві, де розташований офіс телеканалу "Інтер", було кілька загорянь: під час проведення мітингу горіли автомобільні шини та двічі у приміщенні будівлі – внаслідок занесення стороннього джерела запалювання. Також рятувальники зазначили, що загиблих і травмованих вналслідок інциденту немає.