Підозрюваному в обвалі будинку в центрі Києва обрали запобіжний захід

6 Лютого 2017, 16:25

У понеділок, 6 лютого, Голосіївський районний суд Києва обрав запобіжний захід підозрюваному у кримінальному провадженні за фактом обвалу будинку на вулиці Б. Хмельницького у вигляді домашнього арешту. Про це повідомили у прес-службі прокуратури міста Києва.

"За клопотанням столичної прокуратури підозрюваному у кримінальному провадженні за фактом обвалу будинку на вул. Б. Хмельницького обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що згідно з ухвалою, підозрюваному заборонено покидати своє помешкання в нічний час – із 22 години вечора до 6 ранку. Крім того, суд поклав на 50-річного підозрюваного інші процесуальні обов’язки.

"Чоловіку інкримінується ч. 3 ст. 270-1 (умисне знищення або пошкодження об'єктів житлово-комунального господарства, що спричинило загибель людей) та ч. 2 ст. 298 (умисне незаконне знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини) КК України", – додали у відомстві.

Як повідомлялося, прокуратура міста Києва в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого за фактом обвалу будинку №12-14 на вулиці Богдана Хмельницького, повідомила про підозру 50-річному чоловіку, який за відсутності дозвільної та проектно-кошторисної документації наказав робітникам здійснити у вказаній будівлі незаконні будівельні роботи. Внаслідок цього 25 лютого 2016 відбулося руйнування будинку, під завалами якого загинуло двоє людей.

Нагадаємо, 3 лютого прокуратура повідомила про появу підозрюваного в справі про обвал будинку в центрі Києва.