Підозра Януковичу в справах Майдану налічує понад 70 сторінок – ГПУ

10 Грудня 2015, 15:10

Підозра екс-президенту Віктору Януковичу у справах проти Майдану складається з понад 70 сторінок. Про це повідомив помічник генпрокурора Владислав Куценко.

Ми черговий раз запрошуємо Януковича до нас прибути. Не просто десь там по російських телеканалах допомагати російській пропаганді проводити зомбування росіян, а прийти до нас, розповісти нам все, що тут відбувалося насправді. У нас дуже велика доказова база, безпосередня підозра щодо самого Януковича, підозра, де якраз описується, що відбувалося на Майдані і як він організовував вбивства людей, складається з більш ніж 70 сторінок, де детально описано, що і як відбувалося, де визначаються свідки, інший фактаж", – заявив Куценко.

"Що стосується самого Януковича, то я думаю, що ніхто з українців не забуде той факт, що саме ця людина запросив війська РФ на територію України", – зазначили в ГПУ.

Нагадаємо, колишній президент України Віктор Янукович в інтерв'ю російським ЗМІ заявив, що надумав повернутися в політику. Також він сказав, що ГПУ не має проти нього доказів.

Генеральна прокуратура заявила, що готова надати президенту-втікачу Віктору Януковичу чартерний рейс, аби він прибув до України на допит.